Jakie rodzaje grafik są w ofercie?

Wykonujemy wizytówki, zaproszenia, CV, kartki okolicznościowe, pocztówki, ulotki, dyplomy i wiele innych.

Jak długo trwa tworzenie strony internetowej?

Proces tworzenia strony internetowej z reguły zajmuje ok 3-4 tygodnie. Podczas sprawnej komunikacji strona wydawana jest w ciągu 2 tygodni.

Ile kosztuje utworzenie strony internetowej?

Podstawowy pakiet Bronze kosztuje 1490zł - jest to strona internetowa typu one-page, czyli zawierająca jedną statyczną stronę. Do strony jest możliwość dodania własnych grafik lub darmowych stockowych, które sami przygotujemy.
Pakiet Holo to indywidualna oferta, którą dopasujemy pod Państwa potrzeby, a jego cena może być z przedziału od 1000 zł za proste strony, do nawet 10000 zł za bardziej złożone projekty.

Jak wygląda tworzenie logo?

Na początku przesyłamy wstępną ankietę, w której między innymi pytamy o 3 główne elementy przewodnie, które mają zostać wkompowane w logo. Po przygotowaniu 2 projektów "próbek", kontaktujemy się w celu zrobienia poprawek. Dodatkowo jest opcja wykupienia logo w różnych formatach np. (a4, wizytówka itp.) Cały proces tworzenia logo trwa zazwyczaj do 2 tygodni.

Jak wykupić hosting i domenę aby strona działała w Internecie?

Oprócz utworzenia strony internetowej, oferujemy także usługę serwisowania stron www. Koszt domeny z końcówką .pl to około 50 zł ( np. cosmoweb.pl ), dodatkowo hosting w zależności od oferty to koszt od 50 do 200 zł za rok. Zalecamy także wykupienie certyfikatu SSL, który chroni przed kradzieżą danych. Dla złożonych sklepów zawierających wiele artykułów poleca się kupno hostingu z większą pojemnością dyskową.

Czy stworzenie strony związane jest z długoterminową umową?

Nie. Wykonanie strony jest umową jednorazową.

Czy jest możliwość zmiany tekstów i zdjęć po utworzeniu strony?

Tak, po utworzeniu strony klient otrzymuje dostęp do wygodnego panelu zarządzania treścią strony wraz ze szkoleniem z jego użytkowania. W wypadku zmian przekraczających opcje dostępnego panelu (jak np. tworzenie nowych podstron) dokonujemy płatnych aktualizacji lub modyfikacji strony.

Czy moja strona będzie działać na telefonach?

Tak, każda strona stworzona przez nas jest responsywna - dostowana do urządzeń mobilnych ( tablety, telefony).

Czy moja strona będzie dostępna w Google?

Tak, po utworzeniu strony, będzie się ona indeksować w wyszukiwarce google. Jest to proces trwający dość długo, dlatego oferujemy także usługę SEO - wykonanie audytu i przedstawienie zmian jakie należy dokonać aby strona pojawiała się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Skontaktuj się z nami!

Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować ofertę idealnie skrojoną pod Twoje zapotrzebowania.

ADRES EMAIL

OPISZ CZEGO POTRZEBUJESZ

DANE KONTAKTOWE SĄ ZBIERANE W CELU PODANIA INFORMACJI ZWROTNEJ.

Dziękuję! Otrzymaliśmy Twoją wiadomość!
Oops! Coś poszło nie tak podczas wypełniania formularza.